Tuzla Belediyesi, Şifa Mahallesi’nde 6 Bin Kişilik Sokak İftarı Düzenledi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Şifa Mahallesi sokak iftarında “Tuzla’da yaşamak bir ayrıcalık halini aldı. Tuzla, şimdi çok farklı” mesajını verdi.
Tuzla Belediyesi, Şifa Mahallesi Kevser Sokak’ta düzenlediği iftar sofrasında 6 bin kişiyi bir araya getirdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftar öncesi masaları gezdi, her yaştan vatandaşlarla sohbet etti. 

Vatandaş Patron Anlayışıyla Tuzla’nın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftar öncesi yaptığı konuşmada İstanbul’un sınır ilçesinin sınır mahallesinde olduklarını hatırlattı. “İstanbul’un en uç noktasında olsak da hiçbir şeyin eksik olmadığı bir Tuzla ve Şifa Mahallesi oluşturabilmek için gayret ediyoruz” vurgusunda bulunan Başkan Yazıcı, “Çalışmalarımızda her zaman “Vatandaş Patron” anlayışıyla hareket ettik ve vatandaşımız ne istiyorsa onu yapmaya gayret ediyoruz. Yapmış olduğu çalışmalarda ilçemizde neye ihtiyaç varsa bunu yapmaya çalışıyoruz. Şifa ve Mimarsinan Mahallesi, merkeze biraz uzak ama bütün imkanlardan faydalanabilmesi için eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve sosyal hayatta bir çok projeyi gerçekleştirdik, hizmete kazandırdık.  Biliniz ki biz her zaman Tuzla halkının mutluluğu için uğraşıyoruz ve halkımızın çok daha fazlasına layık olduğunu da çok iyi biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bundan sonra Tuzla, İstanbul’un yıldızı, Şifa - Mimarsinan Mahallesi de bu yıldızın bir parçası olarak parıldamaya devam edecek” dedi.
Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Şifa Ticaret Merkezi’nin yakın zamanda hizmete açılacağını belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Artık herkesin Tuzla’ya gelmesi için nedenleri var. Artık Tuzla daha farklı, Tuzla’da yaşamak ayrıcalıklı” şeklinde konuştu.